Search your favorite song right now

1. S4MM - Medelina

 • Published: 2017-09-20T22:14:55Z
 • By Hit Music
S4MM - Medelina

nothing at of , which is


2. Voltron Legendary Defender Theme Song

Voltron Legendary Defender Theme Song

you are welcome SoundCloud

nothing at of , which is4. Run Da Run

Run Da Run

nothing at of , which is6. Mozzik - MADAM

 • Published: 2018-04-11T23:35:01Z
 • By Hit Music
Mozzik - MADAM

nothing at of , which is


7. BLLEKI - SHUJ SE GJUJ

 • Published: 2017-11-04T03:00:12Z
 • By Hit Music
BLLEKI - SHUJ SE GJUJ

nothing at of , which is


8. Remember Me - Coco Original Soundtrack

Remember Me - Coco Original Soundtrack

My new favorite movie

nothing at of , which is


9. Mile Kitic - Zbog Takve Ljubavi Se Zivi

 • Published: 2010-06-27T10:34:27Z
 • By eco&n
Mile Kitic - Zbog Takve Ljubavi Se Zivi

Kada me obuzme tuga, kad srece nemam ko pre, ti si uvijek kraj mene, da kazes volim te Ref. 2x Zbog takve ljubavi se zivi, zbog takve ljubavi mre, ona se prasta i voli, ona zasluzuje sve Kad zivot drugima daje, a meni uzima sve, ti si uvijek kraj mene , da kazes volim te Ref. 2x Kad nemam kuda da krenem, kad nade ruse se sve, ti si uvijek kraj mene, da kazes volim te.

nothing at of , which is


10. Purr

Purr

Melinda Ademi's new single!

nothing at of , which is


11. Trap

 • Published: 2013-08-08T02:35:08Z
 • By Dk AdИ"
Trap

nothing at of , which is


12. Buta - Ndjekja ( Official Audio ) 2017

 • Published: 2017-05-04T19:36:47Z
 • By Hit Music
Buta - Ndjekja ( Official Audio ) 2017

Buta - Ndjekja ( Official Audio ) 2017

nothing at of , which is14. BLLEKI - 1MILION

 • Published: 2017-09-23T18:42:54Z
 • By Hit Music
BLLEKI - 1MILION

nothing at of , which is


15. Vedat Ademi - Nje jete me ty

Vedat Ademi - Nje jete me ty

Te ndjej në çdo hap, dhe pse sytë ti mbyllur po i mban e rreshkët një lot, të thërras ti dorën më shtrengon, ndaj rri si çdo natë, kujtoj ditët që kaluam bashkë, me mungojne ti s'ke faj. E dua këtë jetë me ty, në mijëra ëndrra për të dy sa do të zgjoj ky përqafim, jo nuk e di ëngjëlli im. Do bëhem lot, do zbres, tek ty do bie por s'do hesht, e do ndricoj ne pafundësi, zemër të gjej e të rikthej përsëri. Më flet e më zgjon, dashuria ndjenjen ma lexon, dhe një çast ti më fal, sytë e tu te brishtë mbyllen prapë, të lutem shpirt ti më dëgjo, mos më lërë të vetëm, jo. E dua këtë jetë me ty, në mijëra ëndrra për të dy sa do të zgjoj ky përqafim, jo nuk e di ëngjëlli im. Do bëhem lot, do zbres, tek ty do bie por s'do hesht, e do ndriçoj ne pafundësi, zemër të gjej e të rikthej përsëri. E dua këtë jetë me ty, në mijëra ëndrra për të dy sa do të zgjoj ky përqafim, jo nuk e di ëngjëlli im. E dua këtë jetë me ty, në mijëra ëndrra për të dy sa do të zgjoj ky përqafim, jo nuk e di ëngjëlli im. Do bëhem lot, do zbres, tek ty do bie por s'do hesht, e do ndriëoj ne pafundësi, zemër të gjej e të rikthej përsëri.

nothing at of , which is


16. Vedat Ademi - Koha S'kthehet

Vedat Ademi - Koha S'kthehet

MyMusicRadio

nothing at of , which is