Search your favorite song right now

1. Vrasja E Artan Santos

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:59
 • By
Vrasja E Artan Santos

Vrasja E Artan Santosit Vrasja E Artan Santosit LIVE Artan Santos Artan Santosit Live Vrasaj E Artan Santosit Vrasja E Santosit


2. A1 Report - Video 'shock' e vrasjes së Santos të gjithë ja mbathin para killerave!

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 2:58
 • By
A1 Report - Video 'shock' e vrasjes së Santos të gjithë ja mbathin para killerave!

TIRANE - Një video e siguruar nga kamerart e sigurisë, jep momentin tragjk të ekzekutimit të bankierit Artan Santo mëngjesin e 26


3. 27-06-2016 Vrasje pa emer (Artan Santo_ Xhungel)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 17:29
 • By
27-06-2016 Vrasje pa emer (Artan Santo_ Xhungel)

Intervista e fundit e Artan Santos, para se te vritej. Intervista transmetohet për herë të parë nga Emisioni Xhungel..!


4. TAN HOXHA per vrasjen e santos

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 0:58
 • By

5. Vrasja e Santos, ja dëshmia ekskluzive në NEWS24

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 5:20
 • By
Vrasja e Santos, ja dëshmia ekskluzive në NEWS24

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


6. A1 Report - Autori i vrasjes së biznesmenit Artan Santo, ishte një femër?

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:44
 • By
A1 Report - Autori i vrasjes së biznesmenit Artan Santo, ishte një femër?

TIRANE- Autori i vrasjes së bankierit Artan Santo mund të jetë femër? Duket e pabesueshme deri diku dhe speculative, por asgjë


7. Ekzekutimi i biznesmenit, Artan Santo,videoja e 2 atentatorëve 2 orë para vrasjes

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:59
 • By
Ekzekutimi i biznesmenit, Artan Santo,videoja e 2 atentatorëve 2 orë para vrasjes

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


8. Ja si u ekzekutua me 12 plumba kryekomisari Lamaj, pamjet ekskluzive nw emisionin ‘Xhungël”

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 2:18
 • By
Ja si u ekzekutua me 12 plumba kryekomisari Lamaj, pamjet ekskluzive nw emisionin ‘Xhungël”

Per me shume video,lajme vizitoni website http://balkanweb.com.


9. Vrasja e shqiptarit në Kolumbi, Artan Hoxha: Lagji u qëllua me dy plumba në kokë, ja dyshimet...

 • Published: 1 week ago
 • Duration: 43:52
 • By
Vrasja e shqiptarit në Kolumbi, Artan Hoxha: Lagji u qëllua me dy plumba në kokë, ja dyshimet...

Per me shume informacione behuni fan i Emisionit "Xhungel" ne facebook https://www.facebook.com/Emisioni-Xhungel-


10. Vrasja e Santos, policia kontrolle në Mamurras, gjenden 3 skafandra të zeza

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:17
 • By
Vrasja e Santos, policia kontrolle në Mamurras, gjenden 3 skafandra të zeza

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


11. Intervista e fundit e Artan Santos

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 6:12
 • By
Intervista e fundit e Artan Santos

Para se te vritej e publikuar per here te pare ne Emisionin Xhungel.


12. Ju flet Moska - Vrasja e Santos, Myftaraj: Kodi mafioz lejoi policinë mos prekte motorin e zi

 • Published: 6 months ago
 • Duration: 10:03
 • By
Ju flet Moska - Vrasja e Santos, Myftaraj: Kodi mafioz lejoi policinë mos prekte motorin e zi

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT “Ju flet Moska” me Kastrito Myftarajn solli në vëmendje në emsionin e sotëm (5


13. Vrasja e Artan Santos

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 0:38
 • By
Vrasja e Artan Santos

Momente te shkepuatura nga kamerat e sigurise se bankes Credins. Duket qerte motori i policise ne te majte dhe po ashtu duket


14. "NARCOS" NË SHQIPËRI - PJESA 1 - Artan Hoxha plas bombën: Vrasësit e Artan Santos, u ekzekutuan

 • Published: 5 months ago
 • Duration: 49:07
 • By
"NARCOS" NË SHQIPËRI - PJESA 1 - Artan Hoxha plas bombën: Vrasësit e Artan Santos, u ekzekutuan

"Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në News24, 9 Nëntor 2017 (Pjesa 1 e Emisionit) I ftuar: Artan Hoxha Deklaratat kryesore: Artan


15. A1 Report - Vritet në atentat biznesmeni Artan Santo me plumb në kokë

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:16
 • By
A1 Report - Vritet në atentat biznesmeni Artan Santo me plumb në kokë

TIRANE -- Vritet në atentat mafioz biznesmeni dhe bankieri i njohur Artan Santo. Ekzekutimi është kryer në mes të ditës rreth orës 09


16. Vrasja e Santos, bëhet gati lista e bashkëpunëtorëve- RTV Ora News- Lajm i fundit-

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 2:23
 • By
Vrasja e Santos, bëhet gati lista e bashkëpunëtorëve- RTV Ora News- Lajm i fundit-

Edhe pse është ditë e dielë dhe zyrtarisht Prokuroria e ka ditë pushimi, vrasja e bankierit Artan Santo ka bërë që grupi hetimor i


17. Vrasja e Santos, oficeri që ndoqi vrasësit rrezikon të përjashtohet- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:16
 • By
Vrasja e Santos, oficeri që ndoqi vrasësit rrezikon të përjashtohet- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Tiranë - Oficeri i Policisë Rrugore, i cili ndoqi me motor vrasësit e bankierit Artan Santo, por pa arritur as t'i identifikojë ata, rrezikon të


18. VRASJA E ARTAN SANTOS SHOQERIME TE REJA NE FUSHE KUQE, KONTROLL SHTEPIVE E MJETEVE LAJM

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:56
 • By
VRASJA E ARTAN SANTOS SHOQERIME TE REJA NE FUSHE KUQE, KONTROLL SHTEPIVE E MJETEVE LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.


19. Vrasja e Santos,telefoni i kushurinjëve Gjoza vendimtar për hetimet- RTV Ora News- Lajm i fundit-

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 1:36
 • By
Vrasja e Santos,telefoni i kushurinjëve Gjoza vendimtar për hetimet- RTV Ora News- Lajm i fundit-

Policia e Shtetit njoftoi se gjatë kryerjes e ekspertizave në duart e kushurinjeve Saimir dhe Klodian Gjoza nga Fushë-Kruja,të


20. vrasje Live e tmerrshme

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 0:55
 • By