Search your favorite song right now

1. Vrasje live ne Brazil

 • Published: 6 years ago
 • Duration: 5:15
 • By

2. Officer exchanges fire with bandit in Brazil

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 2:07
 • By

3. Vrasje makaber ne Brazil !

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 0:19
 • By
Vrasje makaber ne Brazil !

Video shokuese e nje vrasjeje makaber ne Brazil.


4. Brasil thief shot live by the undercover police (Vrasje hajdutit nga polici i infiltruar ne brasil)

 • Published: 5 years ago
 • Duration: 1:21
 • By
Brasil thief shot live by the undercover police (Vrasje hajdutit nga polici i infiltruar ne brasil)

An attempted kidnapping goes bad for the thief in brasil. An undercover policeman kills him during the fire exchange.


5. Vrasje live në një televizion brazilian

 • Published: 6 years ago
 • Duration: 0:56
 • By

6. Brutaliteti policor ne Brazil

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 3:09
 • By

7. Vrasje, live në një televizion brazilian VIDEO11

 • Published: 6 years ago
 • Duration: 2:31
 • By

8. vrasje Live e tmerrshme

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 0:55
 • By

9. (18+) Policja ne rroba civile qellon per vdekje hajnin e armatosur! 😲

 • Published: 5 months ago
 • Duration: 1:02
 • By
(18+) Policja ne rroba civile qellon per vdekje hajnin e armatosur! 😲

Sulmuesi vdiq me vone nga plaget e marra./ /Brazil/ Blej Online Produkte me Zbritje Extreme deri mbi 90%: https://goo.gl/8uaCRH.


10. "kriemt e isis"

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 0:46
 • By
"kriemt e isis"

nuk eshte ashtu sic duket.


11. Sherre & Perleshje te Dhunshme | Momente Te Kapura Ne Kamer!! +18

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 4:50
 • By
Sherre & Perleshje te Dhunshme | Momente Te Kapura Ne Kamer!! +18

Paralajmerim!! Kjo video permban skena te forta dhune dhe nuk keshillohet per persona te ndjeshem dhe femije nen 18 vjec!!! Ne ...


12. Pamje të rënda/ Momenti i vrasjes së deputetit rus në Ukrainë

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 1:13
 • By
Pamje të rënda/ Momenti i vrasjes së deputetit rus në Ukrainë

Ish-deputeti rus, Denis Voronenkov u ekzekutua me armë zjarri në një nga rrugët e kryeqytetit ukrainas. Voronenkov njihej si një ...


13. VrasJe Mafioze Ne - Brasil

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 0:19
 • By

14. Vrasje sikur neper Filma, Rusi vret Shitesin me Shurdhuese

 • Published: 6 years ago
 • Duration: 0:25
 • By
Vrasje sikur neper Filma, Rusi vret Shitesin me Shurdhuese

http://www.facebook.com/ThesariJetes.


15. Thieves Targeting Tourists At Rio Olympic 2016 In Brazil

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 12:09
 • By
Thieves Targeting Tourists At Rio Olympic 2016 In Brazil

Les voleurs ciblant les touristes à Rio 2016 olympique au Brésil Tyver målretting Turister På Rio 2016 OL i Brasil ブラジルの ...


16. Vdekja e gazetares ne emision drejteperdrejte

 • Published: 6 years ago
 • Duration: 0:24
 • By


18. Vrasja E Artan Santos

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:59
 • By
Vrasja E Artan Santos

Vrasja E Artan Santosit Vrasja E Artan Santosit LIVE Artan Santos Artan Santosit Live Vrasaj E Artan Santosit Vrasja E Santosit ...


19. Russian mafia hit in St Petersburg

 • Published: 5 years ago
 • Duration: 4:12
 • By
Russian mafia hit in St Petersburg

Sell all your college textbooks here https://booksrun.com/sell/textbooks hitman catches up with a fat crime boss as he pulls in in ...


20. Ja se si i bejn vjedhjet ne brazil

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 2:45
 • By