Search your favorite song right now


6. Ya sen ya hiç-Bendeniz

Ya sen ya hiç-Bendeniz

90'lara Dönüş 2 (Nostalji)

nothing at of , which is


7. Hiç olmasaydık ya biz? (Sen Aydınlatırsın Geceyi Edit)

Hiç olmasaydık ya biz? (Sen Aydınlatırsın Geceyi Edit)

Hiç olmasaydık ya biz? / Sen Aydınlatırsın Geceyi beatmaker; sezerkundakci - Sis (Melankolik Beat) a little old -Hani geçen kuşu vurdun ya sen -Ne kuşu la -Ava gittiydik ya hani? -Heee. Keklik avına. -Vurdun ya sen onu orda. -Heee. Vurdum -O kuş hani vardı da.. yok ya artık -Ha yok sattım ben onu Nejat Abiye -Yok ya şimdi burda Annemlerde yok, kardeşlerim vardılar da hep yoklar ya şimdi. -Heeee yoklar -Biz burdayız, sen varsın bunlar da var. duruyoruz ya böyle! Hiç olmasaydık ya biz. Ne olacaktı ozaman? -Nasıl lan! -Sen hiç olmasaydın? -Heee -Bu dünyalar hiç gelmemiş olsaydın, bütün bu şey, bunlar şu bu bilemicektin ya -Eeee -Ne olacaktı o zaman? -Ne ne olacaktı (güler) ne nolcaktı lan! olmasaydık ne olcaktı olmayacaktık. (daha çok güler)

nothing at of , which is9. İsmet Özel - İçimden Şu Zalim Şüpheyi Kaldır Ya Sen Gel Ya Beni Oraya Aldır (Kendi Sesinden)

İsmet Özel - İçimden Şu Zalim Şüpheyi Kaldır Ya Sen Gel Ya Beni Oraya Aldır  (Kendi Sesinden)

İÇİMDEN ŞU ZALİM ŞÜPHEYİ KALDIR YA KENDİN GEL YA BENİ ORAYA ALDIR İSMET ÖZEL 1975 eser; İsmet Özel seslendiren; İsmet Özel Ağzının bir kıvrımından cesaret bularak ter yürekte susayışlar yaratan yağmurlara açıldım kalmışsa tomurcuklar önünde sendeleyen çocuklar kalmışsa bir kaç ısrar ölümle yarışacak onların yardımıyla dünyamıza acıdım. Dünya. Çıplak omuzlar üzerinde duran. Herkes alışkın dölyatağı bersalarla ağulanmış bir dünyaya Benimse dar çünkü dargın havsalamın gücü yok bazı şeyleri taşımaya. Önce kalbim lanete çarpa çarpa gümrah sonra kalbim gümrah ırmakları tanımaktan kaygulu sakın Styks sularının heyulası sanmayın er gövdesinde dolaşan bulutun simyası bu, biraz üzgün ve Ömer öfkesinde biraz öyle hisab katındayım ki katlim savcılardan sorulmaz ne kireç badanalı evlerde doğmuş olmak ne ellerin hırsla yaban tutuşu ne fabrikalarda biteviye üretilmekte olan kahır dev iştihasıyla bende kabaran aşkı yetmez karşılamaya. İnsanlar hangi dünyaya kulak kesilmişse öbürüne sağır o ferah ve delişmen birçok alınlarda betondan tanrılara kulluğun zırhı vardır çelik teller ve baruttan çatılınca iskeletim şakaklarıma dayanınca güneş can çekişen bir sansar edasıyla uğultudan farkedilmez olunca konuştuğum kadınların sahiden doğurduğuna toprağın da sürüldüğüne inanmıyorum nicedir kavrayamam haller içinde halim demiri bir hecenin sıcağında eriyor iken gördüm bir somunu bölünce silkinen gökyüzünü su içtiğim tas bana merhaba dedi, duydum duydum yağmurların gövdemden ağdığını. Sen ol küçük bir kıvrımdan, bir heceden aşk için bir vaha değil aşka otağ yaratan sen ol zihnimde yüzen dağınık şarkıları bir harfin başlattığı yangın ile söndür beni bir ses sahibi kıl, kefarete hazırım öyle mahzun ki hüzün ciltlerinde adına rastlanmasın.

nothing at of , which is11. Asım Yıldırım - Sen Gittin Ya

Asım Yıldırım - Sen Gittin Ya

Asım Yıldırım - Sen Gittin Ya

nothing at of , which is13. Ya Sen Gidip de - Pınar Aylin

Ya Sen Gidip de - Pınar Aylin

90'lara Dönüş-1-(Nostalji)

nothing at of , which is
16. Dj A.Sen-Gangster-Ya Ali-[Club Mix] Demo

Dj A.Sen-Gangster-Ya Ali-[Club Mix] Demo

www.powerplaymusic.net

nothing at of , which is


17. Ya beni de götür ya sen de gitme! / Ozan Akbaba

Ya beni de götür ya sen de gitme! / Ozan Akbaba

Beste ve Düzenleme: Ozan Akbaba Neşet Ertaş'a saygılar / Cahit Berkay'ın izinde ...

nothing at of , which is19. Fatih Kisaparmak - Sen Yoksun Ya Playback Demo

Fatih Kisaparmak - Sen Yoksun Ya Playback Demo

Mdarsivi.Net Uygun maliyetle yarı profosyonel Müzik altyapısı aranje hizmeti sağlamaktadir . Home Stüdyo ortamında gelişmiş kayıt teknolojileri ve mix teknikleri kullanılarak herhangi bir şarkının müzikal altyapısını yeniden oluşturuyoruz.. Bunun yanında Mdarsivi.net Orjinal kayıtlardan oluşan geniş bir arşivide amatör ve ticari olarak icra eden kullanıcıya en düşük maliyetlerde edinebilme imkanını sunarak şarkısını söylemek isteyen vokalistleri şarkılarıyla buluşturmuştur.

nothing at of , which is