Search your favorite song right now3. Chop sui - Donny (Bon entendeur remix)

  • Published: 2014-09-27T10:48:11Z
  • By L.V.R
Chop sui - Donny (Bon entendeur remix)

Abonnez vous à la chaine!! Soundcloud de: *Chop Sui pour l'original: http://bit.ly/1omdVKP *Bon Entendeur Music pour le mix: http://bit.ly/1wO9ai5 ENJOY!!

nothing at of , which is5. A.V.R. (Augusti Viimane Reede/Näita Mulle Kuningat Mixtape 2014 Sügis)

A.V.R. (Augusti Viimane Reede/Näita Mulle Kuningat Mixtape 2014 Sügis)

La La La laula nagu ma! Bla Bla Bla elupõleta! Na Na Na roheline AK! Mees maas! Mees maas! Mäletad, et aasta algul soovisid lund. Ja alles selle suve lõpus proovisid lund. Õunapuud ja kanepitaimed, ma valetan, ained ja alkohol. Kained on kadunud. Juunis tegid peale ja juulis tulid alla. Lubasid, et esimesest koolipäevast algab uus elu, uus viis, graafikud ja hinded. Tegelt meil on savi houmi, kui sa pole kindel. Ayo, yo, yo, mäletad, mis eile? Pena pole paagis ega raha pole beibeee! Tulevik on veider. Tuurikul on laps nüüd. Esimest korda elus kõik üürid on mul makstud. Kihutame katuseta. Sead jäägu lauta! Seitsme tuule poole nagu Karl Eerik Taukar. Ja mul on ükskõik mu käsi kannab tinti. Suhtes plikad karjuvad, et Papa teeme pilti! La La La laula nagu ma! Bla Bla Bla elupõleta! Na Na Na roheline AK! Mees maas! Mees maas! Mäletad, kui ananassi viina jõid tassidest. Vedelesid sõbrasohval pikali ja kassides. Passides koplis. A tüdrukud on Viimsis. Lõusta "Mendid" põhjas nagu politsei on siin vist? Mu käed pole vabat naist puutund. Haha! Vaata, mis on aastaga muutund! Ma olen noor ja boss, mis mu pääs on? Ma ei küsi emalt raha, sest ma ei tea, mis see swäääg on. Ja su houmi paneb 10 kilo bemmi. Tänk gaad su eks paneb tondiga klemmi. Tiina imeb emmi ta esimene suudlus. Ausalt! Libu on nüüd Instagrammis kuulus! See veel puudus. A tegelt kõik on hästi. Koolis tegin seda, mida õpetaja käskis. A täna mul on Y.O.L.O. minu elu on ju palju parem! Hommik pole õhtust targem, koju tulen varavalgel. 2X La La La laula nagu ma! Bla Bla Bla elupõleta! Na Na Na roheline AK! Mees maas! Mees maas! A.V.R. Beibi! A.V.R. Sõnad: U.Arop Prod: A.Toompuu Beat: R.Põldsepp A.V.R. / Näita Mulle Kuningat Mixtape 14'

nothing at of , which is


6. O/V/R - Post-Traumatic Son (Ben Klock Remix)

  • Published: 2015-05-06T19:08:07Z
  • By Ben Klock
O/V/R - Post-Traumatic Son (Ben Klock Remix)

https://pro.beatport.com/track/post-traumatic-son-ben-klock-techno-mix/1639478

nothing at of , which is


7. B V R Z Z - En Masse

B V R Z Z - En Masse

Other channels you might like... ▶ @EDM ▶ @HouseMusic ▶ @Firstedition Purchase: http://apple.co/1LcHM7c -------------------------------------------------------------------------------- Follow @bvrzz http://www.twitter.com/bvrzzofficial http://instagram.com/bvrzzofficial Follow @EDM http://EDM.com http://Facebook.com/edmcom http://twitter.com/TheEDMNetwork http://youtube.com/EDM http://instagram.com/edm http://plus.google.com/+EDM -------------------------------------------------------------------------------- Submit music to the email found in the sidebar of the channel info!

nothing at of , which is


8. B V R Z Z - Wasted Emotions ft. Tate Tucker [Exclusive]

B V R Z Z - Wasted Emotions ft. Tate Tucker [Exclusive]

Other channels you might like... ▶ @EDM ▶ @HouseMusic ▶ @Tech Purchase: http://apple.co/1hJ3YdH -------------------------------------------------------------------------------- Follow @bvrzz http://www.twitter.com/bvrzzofficial http://instagram.com/bvrzzofficial Follow @tatetucker http://facebook.com/tatetucker http://www.twitter.com/YupitsTate http://instagram.com/yupitstate Follow @EDM http://EDM.com http://Facebook.com/edmcom http://twitter.com/TheEDMNetwork http://youtube.com/EDM http://instagram.com/edm http://plus.google.com/+EDM Artwork Credit : http://nicolas-salomon.com/ -------------------------------------------------------------------------------- Submit music to the email found in the sidebar of the channel info!

nothing at of , which is


9. w h t v r

w h t v r

loveatruceadreamcometrue

nothing at of , which is


10. ปาว ปาว (Shout) - Single V.R.P

ปาว ปาว (Shout) - Single V.R.P

*339093 Listen on DEEZER : http://bit.ly/VRPshoutDZ

nothing at of , which is12. B V R Z Z - Forbidden Pleasure

B V R Z Z - Forbidden Pleasure

Other channels you might like... ▶ @ThisIsEchelon ▶ @IvoryOasis ▶ @DeepSounds Purchase: http://apple.co/1SgetRE -------------------------------------------------------------------------------- Follow @bvrzz http://www.twitter.com/bvrzzofficial http://instagram.com/bvrzzofficial -------------------------------------------------------------------------------- Submit music to the email found in the sidebar of the channel info!

nothing at of , which is


13. Fun. feat: Janelle Monáe- We Are Young - V.R.A.P Tribal House Anthem [Download link in description]

  • Published: 2014-12-31T08:07:02Z
  • By V.R.A.P
Fun. feat: Janelle Monáe- We Are Young - V.R.A.P Tribal House Anthem [Download link in description]

http://www.mediafire.com/listen/twrqau5i5o4h25e/FUN_WE_ARE_YOUNG_SHANAHAN_CLUB_ANTHEM.mp3

nothing at of , which is


14. j u n y i i - o v r d s

j u n y i i - o v r d s

Go follow @junyii @junyii @junyii He got the fire fam art by @death-camp

nothing at of , which is


15. George Maple - Where You End And I Begin (B V R Z Z & James Oklander Remix)Free DL

  • Published: 2015-09-27T11:01:14Z
  • By B V R Z Z
George Maple - Where You End And I Begin (B V R Z Z & James Oklander Remix)Free DL

Taking You to A Place Only You Know.. Premier track on Deep Elusive by: B V R Z Z : https://soundcloud.com/bvrzz James Oklander : https://soundcloud.com/jamesoklander James Oklander:https://www.facebook.com/James-Oklander-353748958083734/timeline/?ref=hl

nothing at of , which is


16. Mamas N Bananas™ G V R L S

Mamas N Bananas™ G V R L S

INSPIRED BY TRUE LOVE

nothing at of , which is


17. B V R Z Z - Splash

B V R Z Z - Splash

The Summer Vibe | @ivoryoasis Free Download: http://dl.aia.ag/bvrzz-splash Spotify: http://spotify.aia.ag/1SbSLCT iTunes: http://buy.aia.ag/1oVZKCi -------------------------------------------------------------------------------- Follow @bvrzz http://twitter.com/bvrzzofficial http://instagram.com/bvrzzofficial ♫ Listen on Spotify: http://aia.ag/AIA-Spotify ♫ Support AIA: http://aia.ag/AIA-SC http://aia.ag/AIA-FB http://aia.ag/AIA-YT http://aia.ag/AIA-IG http://aia.ag/AIA-TW -------------------------------------------------------------------------------- Submit music to the email found in the sidebar of the channel info!

nothing at of , which is