Search your favorite song right now

1. A1 Report - Video 'shock' e vrasjes së Santos të gjithë ja mbathin para killerave!

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 2:58
 • By
A1 Report - Video 'shock' e vrasjes së Santos të gjithë ja mbathin para killerave!

TIRANE - Një video e siguruar nga kamerart e sigurisë, jep momentin tragjk të ekzekutimit të bankierit Artan Santo mëngjesin e 26 ...


2. Vrasja E Artan Santos

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:59
 • By
Vrasja E Artan Santos

Vrasja E Artan Santosit Vrasja E Artan Santosit LIVE Artan Santos Artan Santosit Live Vrasaj E Artan Santosit Vrasja E Santosit ...


3. A1 Report - Autori i vrasjes së biznesmenit Artan Santo, ishte një femër?

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:44
 • By
A1 Report - Autori i vrasjes së biznesmenit Artan Santo, ishte një femër?

TIRANE- Autori i vrasjes së bankierit Artan Santo mund të jetë femër? Duket e pabesueshme deri diku dhe speculative, por asgjë ...


4. 27-06-2016 Vrasje pa emer (Artan Santo_ Xhungel)

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 17:29
 • By
27-06-2016 Vrasje pa emer (Artan Santo_ Xhungel)

Intervista e fundit e Artan Santos, para se te vritej. Intervista transmetohet për herë të parë nga Emisioni Xhungel..!


5. Vrasja e bankjerit Artan Santo

 • Published: 8 months ago
 • Duration: 1:59
 • By

6. Ekzekutimi i biznesmenit, Artan Santo,videoja e 2 atentatorëve 2 orë para vrasjes

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:59
 • By
Ekzekutimi i biznesmenit, Artan Santo,videoja e 2 atentatorëve 2 orë para vrasjes

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


7. Intervista e fundit e Artan Santos

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 6:12
 • By
Intervista e fundit e Artan Santos

Para se te vritej e publikuar per here te pare ne Emisionin Xhungel.


8. Vrasja e Santos, ja dëshmia ekskluzive në NEWS24

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 5:20
 • By
Vrasja e Santos, ja dëshmia ekskluzive në NEWS24

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


9. Dy vjet nga vrasja e biznesmenit Artan Santo

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 4:00
 • By
Dy vjet nga vrasja e biznesmenit Artan Santo

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


10. TAN HOXHA per vrasjen e santos

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 0:57
 • By

11. TV HANA: Ekzekutohet bankieri Artan Santo

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 2:44
 • By
TV HANA: Ekzekutohet bankieri Artan Santo

Shqipëri Biznesmeni Artan Santo u godit me gjashtë plumba pistolete në kokë dhe në trup rreth orës 9 e 15 minuta të së enjtes, ...


12. Vrasja e Santos,telefoni i kushurinjëve Gjoza vendimtar për hetimet- RTV Ora News- Lajm i fundit-

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:36
 • By
Vrasja e Santos,telefoni i kushurinjëve Gjoza vendimtar për hetimet- RTV Ora News- Lajm i fundit-

Policia e Shtetit njoftoi se gjatë kryerjes e ekspertizave në duart e kushurinjeve Saimir dhe Klodian Gjoza nga Fushë-Kruja,të ...


13. Vrasja e Santos, policia kontrolle në Mamurras, gjenden 3 skafandra të zeza

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:17
 • By
Vrasja e Santos, policia kontrolle në Mamurras, gjenden 3 skafandra të zeza

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...


14. Ju flet Moska - Vrasja e Santos, Myftaraj: Kodi mafioz lejoi policinë mos prekte motorin e zi

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 10:03
 • By
Ju flet Moska - Vrasja e Santos, Myftaraj: Kodi mafioz lejoi policinë mos prekte motorin e zi

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT “Ju flet Moska” me Kastrito Myftarajn solli në vëmendje në emsionin e sotëm (5 ...


15. A1 Report - A u neglizhua vrasja e bankierit Artan Santo? 4 policë nën hetim

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:27
 • By
A1 Report - A u neglizhua vrasja e bankierit Artan Santo? 4 policë nën hetim

TIRANE - Pjesë e hetimeve të Prokurorisë, në zbardhjen e elementeve të vrasjes së biznesmenit 58-vjeçar Artan Santo, janë ...


16. Vrasja e Santos, oficeri që ndoqi vrasësit rrezikon të përjashtohet- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:16
 • By
Vrasja e Santos, oficeri që ndoqi vrasësit rrezikon të përjashtohet- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Tiranë - Oficeri i Policisë Rrugore, i cili ndoqi me motor vrasësit e bankierit Artan Santo, por pa arritur as t'i identifikojë ata, rrezikon ...


17. A1 Report - Vritet në atentat biznesmeni Artan Santo me plumb në kokë

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:16
 • By
A1 Report - Vritet në atentat biznesmeni Artan Santo me plumb në kokë

TIRANE -- Vritet në atentat mafioz biznesmeni dhe bankieri i njohur Artan Santo. Ekzekutimi është kryer në mes të ditës rreth orës ...


18. A1 Report - Berisha: Santo, i lidhur me të majtën, e vranë në sy të policëve

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 2:57
 • By
A1 Report - Berisha: Santo, i lidhur me të majtën, e vranë në sy të policëve

TIRANË - Vrasja e bankierit të njohur Artan Santo zbret në Parlament, duke ndezur debate të forta mes palëve kundërshtare ...


19. Vrasja e Santos, Policia identikit pa fytyra për autorët- RTV Ora News- Lajm i fundit-

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:57
 • By
Vrasja e Santos, Policia identikit pa fytyra për autorët- RTV Ora News- Lajm i fundit-

Një javë nga vrasja e bankierit Artan Santo,policia e shtetit ka arritur të bëjë një identikit të vrasësve. Burime nga blutë sqarojnë se ...


20. Vrasja e Artan Santos

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 0:38
 • By
Vrasja e Artan Santos

Momente te shkepuatura nga kamerat e sigurise se bankes Credins. Duket qerte motori i policise ne te majte dhe po ashtu duket ...